Jak usunąć notatki głosowe

Pobierz

Krok 3.. Na komputerze Mac naciśnij klawisz Delete lub wybierz kolejno opcje Edytuj > Usuń.. Krok 4.Aby pobrać wiadomości poczty głosowej WhatsApp, musimy przejść do folderu Notatki głosowe WhatsApp z poprzedniego utworu i wybierz foldery audio, które chcemy usunąć.. Podobnie jak dyktowanie, wpisywanie głosowe używa technologii rozpoznawania mowy online do obsługi transkrypcji mowy na tekst.. Dlatego, aby odzyskać elementy multimedialne, musisz mieć aktywne automatyczne pobieranie lub mieć połączenie z Wi-Fi.Wpisywanie głosowe.. Nie musisz już włączać ustawienia rozpoznawania mowy online, aby korzystać z funkcji wpisywania głosowego.Zobacz, jak usunąć notatki głosowe z iPhone'a: 1.. Po zakończeniu edycji kliknij opcję "Zapisz", aby nadpisać oryginalne nagranie.. Aby to zrobić, dotknij folderu na kilka sekund chcesz usunąć, aby aktywować pola wyboru.Jak wyciąć dźwięk w Audacity, korzystając z tych pomocnych wskazówek; Potężne edytory audio do edycji plików audio na komputerze i smartfonie; Jak przycinać notatki głosowe na iPhonie lub za pomocą oprogramowaniaTo wszystko, co musisz wiedzieć o narzędziach do edycji.. Krok 1 Pod Notatki głosowe w kolumnie po lewej stronie ekranu dotknij nagrania, które chcesz edytować.. Kroki opisane w tym artykule zostały wykonane na telefonie iPhone 6 Plus w systemie iOS 8.4.Step 1..

2.Jak usunąć notatkę głosową.

Aby usunąć notatkę głosową na iPhonie, otwórz aplikację Notatki głosowe i przesuń palcem od prawej do lewej na iPhonie.. Wybierz opcję Muzyka na pasku bocznym.. Automatycznie usuwaj usunięte notatki głosowe na komputerze Mac.. Uwaga: Możesz również spróbować zsynchronizować iTunes rezygnować twój iPhone przez usunięcie zaznaczenia opcji synchronizacji muzyki do usuwania notatek głosowych z telefonu .. Step 4.Kliknij "Notatki głosowe" w "Notatki i inne".. Naciśnij klawisz "Usuń" na klawiaturze, aby usunąć notatki głosowe w iTunes.. Ręczne .Jak usunąć notatkę głosową Aby wybrać notatkę do usunięcia, stuknij lub kliknij ją.. Następnie dotknij czerwonego Kasować przycisk, który się pojawi.. Zaznacz przed nagrywanie notatek głosowych plik, który chcesz odzyskać.. Dowiesz się, że notatka głosowa została usunięta, gdy nie jest już wyświetlana w aplikacji.. Otwórz iTunes.. Aby rozpocząć nagrywanie i zapisywanie notatek głosowych na telefonie iPhone, wykonaj następujące czynności: 1.. Inaczej niż w systemie iOS, dostosujesz to ustawienie w.. Ustawienia notatek głosowych potrzebne do.. Możesz zobaczyć nowy e-mail na ekranie, po prostu wpisz adres e-mail, do którego chcesz wysłać notatki głosowe >> Kliknij Wyślij.. Możesz znaleźć wszystkie iTunes tworzenie kopii zapasowych notatek głosowych pliki ze szczegółowymi informacjami..

Jak usunąć notatki głosowe z iPhone'a.

Znajdź wpis Notatki głosowe na liście (z czerwonym minusem w kółku obok) i dotknij go.. Usuwanie pojedynczych nagrań w aplikacji notatek głosowych .. Aby odzyskać usuniętą notatkę, przejdź do listy folderów i stuknij folder Ostatnio usunięte.Aplikacja Notatki głosowe to natywna aplikacja Stock dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem iOS, takich jak iPhone, iPad, iPod Touch lub Mac.. Podłącz iPhone'a do komputera przez synchronizację USB lub Wi-Fi.. Krok 2: Stuknij zapisane notatki, aby wyświetlić wszystkie notatki głosowe utworzone na telefonie iPhone.Usuń lub usuń notatki głosowe wysłane przez WhatsApp.. Proszę.. Zostanie usunięty z Control Center.Jak przesyłać notatki głosowe z mojego iPhone'a?. Otwórz aplikację Notatki głosowe i przejdź do ekranu Opcje.. Kliknij "Dostosuj sterowanie".. Stuknij przycisk Kosz .. Oprócz zastąpienia klipów w nagraniu możemy również usunąć całą długość pliku lub usunąć segment audio w pliku.. Za pomocą myszy wybierz i przeciągnij część notatki głosowej, którą chcesz wyciąć.. Teraz wiesz wszystko o edytowaniu nagrań dźwiękowych w aplikacji Notatki głosowe.To proste otwórz aplikację "Notatki głosowe", znajdującą się w folderze / Applications w systemie Mac OS (lub możesz ją otworzyć za pomocą Launchpada lub Spotlight) Kliknij czerwony przycisk, aby rozpocząć nagrywanie nowej notatki głosowej..

Jak nagrywać notatki głosowe na iPhonie.

Następnie naciśnij Skaleczenie przycisk, który wygląda jak nożyczki.. Jednak wbudowana aplikacja do nagrywania głosu została znacznie zaimprowizowana w najnowszej wersji iOS 12, aby przekonwertować ją na pełnoprawny dyktafon i edytor.Powiedz polecenie pisania głosowego, takie jak "Stop listening" (Przestań słuchać).. 4.Edytuj dźwięk notatek głosowych na iPadzie i iPhonie.. Krok 4.Jak automatycznie usunąć usunięte notatki głosowe Automatycznie usuwaj usunięte notatki głosowe na iPhonie i iPadzie.. Kliknij opcję mail spośród kilku opcji.. Notatka zostanie.Dodaj notatkę głosową, którą chcesz wyciąć.. Jeśli chcesz cofnąć dowolne zmiany, możesz kliknąć "Edytuj" na pasku menu, a następnie wybrać "Cofnij" z menu rozwijanego.. W końcu kliknij "Odzyskaj", aby wyeksportować notatki głosowe z iTunes do komputera.Usuwanie notatki Przesuń palcem w lewo na notatce na liście notatek.. Przejdź do Ustawienia> Centrum sterowania.. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wysyłać wiadomości głosowe za pomocą zmodyfikowane głosy na Facebooku i WhatsApp na Androida, przeczytaj uważnie .Aby odzyskać elementy multimedialne, takie jak zdjęcia, filmy lub notatki głosowe, należy je zakończyć pobieranie, zanim zostaną usunięte przez drugą osobę..

Otwórz swój iPhone Notatki głosowe app.

Krok 1: Na starych urządzeniach z systemem iOS możesz ręcznie usuwać notatki głosowe.. Po zakończeniu nagrywania notatki głosowej kliknij przycisk pauzy - możesz wznowić nagrywanie.Nasz przewodnik poniżej pokazuje, jak usunąć poszczególne nagrania z aplikacji Notatki głosowe, abyś mógł odzyskać część pamięci iPhone'a.. Krok 2 Stuknij Edytuj przycisk w prawy górny róg ekranu.Każda z tych opcji jest przydatna do przechowywania plików audio, które chcesz pobrać na telefon komórkowy z Androidem, ale jeśli masz urządzenie iPhone, wybierz notatkę, aż otworzy się menu z opcją "Przekaż", a następnie wybierz opcję "Udostępnij" , który znajduje się w prawej dolnej części ekranu.Aplikacja Notatki głosowe jest bezpłatna i jest dostarczana z każdym iPhonem i iPadem sprzedawanym przez Apple.. Możesz także otworzyć notatkę, stuknąć przycisk Więcej , a następnie stuknąć opcję Usuń.. Kliknij ikonę reprezentującą Twój iPhone na górnym pasku menu.. Nawigować do Plik i wybierz otwarty.. W systemie Windows 11 funkcja dyktowania została zaktualizowana i zmieniono jej nazwę na wpisywanie głosowe.. Naciśnij przycisk mikrofonu w menu pisania głosowego Uwaga: Naciśnij Windows logo + Alt + H, aby poruszać się po menu wpisywania głosu za pomocą klawiatury.Jeśli chcesz usunąć notatki głosowe z Centrum sterowania, wykonaj następujące kroki.. Przeglądaj notatkę głosową z folderu i wybierz notatkę docelową.. I jasne jest, że wysyłanie audio jest znacznie szybsze niż pisanie, a jeśli rozmawiasz z kilkoma osobami, możesz uniknąć niedogodności związanych ze sprawą.. Stuknij ikonę .. Poza tym pokażemy Ci krok po kroku, którego szukasz.Naciśnij klawisz Ctrl na systemie Windows lub klawisz Cmd na komputerze Mac i zaznacz notatki głosowe, które chcesz usunąć.. Zaznacz pole "Synchronizuj notatki głosowe", jeśli nie jest jeszcze zaznaczone.• Jak usunąć notatki głosowe na iPhonie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt