Sprawdzian z lektury kajko i kokosz szkoła latania pdf

Pobierz

Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. Gdzie stoi gród Mirmiła?. Czas na pracę z testem: 60 minutSzkolnastrona.plLektura: Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Test na następnej stronie!. Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Mirmilowa wlasna warownie zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbojcerze, ktorych wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej zloscilo, kiedy.. Część 3.. Szkoła latania - streszczenie.. Czy zgadniemy Twój wiek oraz płeć na podstawie .Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. a) Lubawa b) Ludwisia c) Lena d) Karolina 2) Jakie postacie są najważniejszymi bohaterami ?. Część 1.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Wybierz jeden z tematów i spróbuj napisać ogłoszenie.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Szkoła latania Opracowanie: Katarzyna Bandulet Scenariusz - plik pdf.. Szkola latania PDF do pobrania za darmo Christa Janusz Opis Nieopodal..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Szkoła latania - plan wydarzeń .. hej mam na imie Nikole mam kartkówkę z tego tematu lektury xd ale dostałam 5 3 6 4 4 5 4 4 3 6 to są oceny z całej lektóry jestem najlepsza z klasy a z kartkówki 6-Szkola latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkolach.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Czuje, że nie jest w stanie wywiązywać się ze swych zbójeckich obowiązków.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Szkoła latania".. Zaznacz poprawną odpowiedź.. pytanie 1 z 15.LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Jan Brzechwa .. Janusz Christa, Kajko i Kokosz.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Łamignat narzeka na wiosenne osłabienie.. Szkoła Latania.. Moi drodzy, poniżej znajduje się test sprawdzający znajomość lektury.. Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .Ksiazka Kajko i Kokosz, Szkola Latania w calosci przeczytana dla Sebz.. A. napuścili na nich niedźwiedziaTemat: Sprawdzenie znajomości lektury "Kajko i Kokosz..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Demo pozwala rozegrac pierwsza misje z pelnej wersji gry.Ksiazka Kajko i Kokosz szkola latania przeczytana w calosci dla mojej corki.Kajko i Kokosz.. Nie musisz ich przepisywać.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Wyobraź sobie, że gród w Mirmiłowie oraz okolice także dotknęła pandemia.. Przeczytaj.. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. a) Kajko i kokosz b) Jaga i Łamignat c) Lubawa i Mirmił d) Hegemon i Zbójcerze 3) Po co przyszli Zbójcerze do Mirmiła i Lubawy ?Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. LEKTURY UZUPEŁNIAJĄCE Roald Dahl, Charlie i .. plik pdf; Szkoła pisania.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Szkoła latania.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. 0 .Plik Test Kajko i Kokosz.. Szukaj.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Test składa się z 12 pytań..

Szkoła latania.

Szkoła latania".. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szkół Premium Logowanie Pomoc Konkursy.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Test Twojej wiedzy!. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem".. 1) Jaga byłaTemat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoTEST.. Część 2.. Ruszaja do grodu, by zrabowac wszelkie dobra jego mieszkancom.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury.. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury..

Szkoła latania".

Kajko Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Życzę ci wspaniałej zabawy w Mirmiłowie, ale uważaj na Zbójcerzy!. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Małgorzata Wódz.. Powtórzenie (podręcznik, strona 125) - plik pdf; Jako wolontariusz (podręcznik, strona 143 .Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Szkoła latania.. O skuteczności instrumentu Łamignat przekonuje się, powalając jednym ciosem potężnego .mały obrazek- symbol, który kojarzy się z postacią: Temat: Skoro mamy pandemię, napiszemy ogłoszenie.. 1) Jak się nazywała żona Mirmiła ?. Dlaczego strażnik Siemko nie wpuszcza Mirmiła i jego druhów do grodu?Kajko i Kokosz Szkoła latania - Test.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszegoNaukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. slyszal, ze nie ma poczucia humoru.c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Szkoła latania-Charakterystyka postaci.. Szkoła latania" 1.. Żona ofiaruje mu magiczną fujarkę, zadęcie w którą gwarantuje powrót sił.. Rozprawka.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Proszę, abyście wypełnili go samodzielnie i uczciwie - bez pomocy innych osób.. Szkoła latania"!. Szkoła latania".. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt