Problemy felixa neta i niki oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Test składa się z 12 pytań.. Możecie zamówić je.Witaj na stronie Quizz.pl.. a) tak b) nie 9) Istnienie gnomów i duchów w lekturze wskazuje na to, że książka ma cechy powieści: a) młodzieżowej b) fantastycznej c) przygodowej 10) Morten to: a) szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, kopia programu b) program, sztuczna .Na Felixa, Neta i Nikę trafiliśmy właśnie dzięki tej książce - Gang niewidzialnych ludzi, gdyż jest na liście lektur syna.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Klasa Felixa, Neta i Niki jedzie na wycieczkę do Zamku na Kociej Skale.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Udało się ich złapać dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Udostępnij.. Jednocześnie realizuje projekt, który jest top secret.. Skomentuj.. Ojcowi Neta również wiele zawdzięczał.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Chłopcy chętnie posługują się nowoczesnymi technologiami, a Nika wspiera ich dzięki .Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej),.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Lubi czytać, więc wypożyczył ją sobie już w wakacje i bardzo przypadła mu do gustu!. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Bohaterowie nie są czarodziejami, nikt z nich nie jest wybrańcem.. Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Strony w kategorii "Wynalazki Felixa" Poniżej wyświetlono 21 spośród wszystkich 21 stron tej kategorii.Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Zamek na Kociej Skale Tata Felixa próbuje odebrać sygnał z amerykańskiej satelity, aby obejrzeć lądowanie sondy na Marsie.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Spotkanie w nowej szkole i .Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa..

Zafascynowani nauką młodzi ludzie odkrywają wynalazki, przeżywają mrążące krew w żyłach przygody, tworzą przyjaźnie.

Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Quiz w Poczekalni.. Milo - miejscowość znajdująca się nad Bałtykiem, w której znajdowały się poniemieckie bazy z pierścieniami Wunrung.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki!. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Temat : Możliwości młodego umysłu - przedstawiamy bohaterów książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Wyszukaj konkretne fragmenty ukazujące troje głównych bohaterów: Felixa , Neta i Nikę ( stosuj zakładki)Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi [edytuj | edytuj kod] .. Jagodowy Bór - hotel w Stefanie, klasa Felixa, Neta i Niki zamieszkiwała tam podczas wycieczki.. Po chwili sprzęty poskładały się w Gang Niewidzialnych Ludzi.. Powieść ta nie jest na pewno polskim klonem Harry'ego Pottera, choć jest adresowana do tych samych czytelników..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

chomik8.. "Przez stres .• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułcea) Ściśle tajnym projektem taty Felixa b) Bazą Gangu Niewidzialnych Ludzi c) Głównym komputerem sterującym Manfredem 10) Ojcowie Neta oraz Felixa współpracowali przy projekcie związanym z poznaniem?. a) UFO b) Księżyca c) MarsaZapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - gimnazjaliści rzucali się do komputerów, żeby polecać książkę swoim kolegom.. <3 1.Felix, Net i Nika - Rafał Kosik.. Morten przyznał, że pomysł na modułowość odgapił od ojca Felixa.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Boże Narodzenie.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Są zwykłymi dziećmi, z pewnego warszawskiego gimnazjum.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Książka otrzymała nagrodę książki roku 2005 i uważam, że całkiem słusznie.. Jak miał na imię pies Felixa?. 9182 osoby lubią to · 31 osób mówi o tym.. Później postanowił znaleźć skarb ukryty przez Niemców, aby mieć w posiadaniu księgę profesora Kuszmińskiego, dzięki której udałoby się stworzyć latalerz ze znacznie .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Plan ramowy 1.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Na półłce ma jeszcze Teoretycznie możliwą katastrofę i Pałac snów.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt