Test sprawdzający lekturę szatan

Pobierz

Tagi dla tego testu: test Hapy.. Rozwiąż test!Szatan z siódmej klasy test.. Lew, czarownica i stara szafa".Posts about prawo skojarzeń written by ZF.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Rozwiąż test!266.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Zanim zagłębisz się na dobre w lekturę tego rozdziału, wykonaj prosty test czytelniczy, który ci pozwoli stwierdzić, jakim obecnie jesteś czytelnikiem.. Pisarz otrzymał za ten utwór Nagrodę Nobla w 1924.. Napisz charakterystykę bohatera literackiego, który Twoim zdaniem wykazał się odwagą.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Sa to pliki instalowane w urzadzeniach koncowych osob korzystajacych z serwisu, w.Tom 1 - Władysław Reymont.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Podaj swoje imię:Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. .Porównaj tekst z zadania 1. z otrzymanym fragmentem powieści Szatan z siódmej klasy K. Makuszyńskiego.. #chlopi #lektura #lekturaszkolna #reymont.Test sprawdzający znajomość literatury starożytnej autor: Kazimierz Mazur kategoria: ocenianie Program edukacji czytelniczej i medialnej w klasach IV-VI autor: Beata Bukowska kategoria: programy nauczania Kartkówka na podstawie lektury "Szatan z siódmej klasy" autor: Justyna Drabik kategoria: ocenianieTest ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii..

szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.

Brakuje odpowiedzi.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z .Plik test sprawdzający lekturę szatan z siódmej klasy.pdf na koncie użytkownika elgransancho • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński.. Przewiń.Pobierz plik wypracowanie_z_lektury_szatan_z_siódmej_klasy już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Karolcia chciala jeszcze koniecznie porozmawiac z. kierowca, ale gdzie tam!. Rozwiąż test Powiązane z testem z Szatana z siódmej klasyTest sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!

Głównym bohaterem lektury jest (podaj imię i nazwisko) .. 3.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siodmej klasy"!. Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.. "Szatan z siódmej klasy"- czerwiec; .. Przeczytaliśmy ostatnio lekturę, która bardzo mnie zaciekawiła.. Co się wydarzyło, kiedy Skawiński zapomniał zapalić latarnię?. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Dal to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X. sprawdzisz swoja wiedze z lektury szatan z siodmej klasy i mi pomozesz!test sprawdzający lekturę szatan z siódmej klasy.pdf (22 KB) Pobierz.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Tom 1 - Jesień.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. 2.Ważne- na początku roku zostanie przeprowadzona diagnoza- test- sprawdzający wiadomości i umiejętności zdobyte w klasie V.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. .Test online egzamin gimnazjalny język polski 2014; Egzamin gimnazjalny polski 2013; Literatura pozwala lepiej poznać i zrozumieć minione wieki.. Rozpocznij test.. test sprawdzajacy lekture szatan z siodmej klasy .. U gory znajdziesz quiz Szatan z siodmej klasy test.Szatan z siodmej klasy - test sprawdzajacy wiedze.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?.

Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?

Tagi dla tego testu: Happy.. Treść.. Test ze znajomości lektury Chłopi Władysława Reymonta.. Ponieważ boli mnie ząb, pójdę do dentysty.. To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. Sprawdz sie w quizie o wysokim stopniu.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. 45 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju!. Rozważ słuszność tego stwierdzenia w rozprawce.. Streszczenie szczegółowe książki znajdziesz u nas, wejdź na stronę i zyskaj dostęp do wiedzy.. Chłopi - powieść Władysława Reymonta, pisana w latach , opublikowana w formie książkowej w latach .. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Test wiedzy z lektury Latarnik (Henryk Sienkiewicz).. Dlaczego Skawiński chce objąć stanowisko w latarni?. - test czytania ze zrozumieniem.. "Szatan z siódmej klasy" to: 2.. Lew, czarownica i stara szafa".. Imię i nazwisko ucznia: data: ………….. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

do księżyca.Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Zilustruj swoje argumenty przykładami literackimi.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę szatan z siódmej klasy, test, wiedza, lektura, dsa, test z lektury, z szatana, testy, sprawdzian 21352 x, 2016-01-05 22:04:32Test dla klasy V - plik pdf Bohater wszech czasów - Herakles na szklanym ekranie - projekt edukacyjny - plik pdf Od mitu do hitu - historia Heraklesa znakomitym materiałem filmowym - prezentacja multimedialna - plik zip Od wymyślenia do wyświetlenia, czyli jak powstaje film - prezentacja multimedialna - plik zipTest znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9934 głosów.. Test składa się z 12 pytań.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Test składa się z 12 pytań.. Pewnego dnia na stacji Marittima w środkowych Włoszech czekano na pociąg z Turynu.. Na peronie było pusto, tylko zawiadowca stacji urzędowo wyszedł na peron.O psie, który jeździł koleją - streszczenie.. Napisz charakterystykę bohatera literackiego, który Twoim zdaniem wykazał się odwagą.test sprawdzający lekturę karolcia.pdf (22 KB) Pobierz.. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb ; Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. I Na stację Marittima we Włoszech .Test online egzamin gimnazjalny język polski 2014; Egzamin gimnazjalny polski 2013; Literatura pozwala lepiej poznać i zrozumieć minione wieki.. Obecnie, dlatego że po wnikliwej lekturze tej książki, a co za tym idzie po zastosowaniu się do zawartych w niej rad, twoje umiejętności czytelnicze niewątpliwie wzrosną.O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Filmy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt