Kartkówka z ortografii klasa

Pobierz

Na podstawie informacji uzyskanych od naszych użytkowników przygotowaliśmy listę 10 najlepiej ocenianych dyktand przez uczniów klas 3.Poszło Ci znakomicie i przetrwałeś do samego końca, odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania.. 1) Najgłębsza depresja w Azji?. Nauka zasady ortograficznych w zakresie rz i ż.Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.dyń: sprawdź ⇒ wszystkie testywszystkie testy ⇒ dyktanda dla klas 1-3 ⇒ dyktanda dla klas 4-6Dyktanda.net - wyrazówka nr 2 z u i ó, test ortograficzny ó i u - test online.. Ćwiczenia RZ i Ż Sortowanie według grup.. a) Wiatr sezonowy wiejący w ciepłej porze roku znad morza w kierunku lądu, a w zimie - z lądu nad morze.Dyktanda sprawdzające znajomość ortografii z zakresu szkoły podstawowej.. ", "Witaminy są potrzebne!. Wskazałeś mniej niż 60% procent poprawnych odpowiedzi.. Pisownia "h" i "ch" Sortowanie według grup.. KiniaMonster18 6 lat temu.. Dzięki naszym ćwiczeniom edukacyjnym online Twoje dziecko nauczy się stosowania podstawowych reguł ortograficznych języka polskiego.. Rozwiązujemy łamigłówkę literkową oraz podpisujemy rysunki.. Wymagane logowanie .Dyktanda.net - wyrazówka nr 4 z u i ó, test ortograficzny ó i u - test online.. ⇒ dyktanda dla klas 1-3..

Ortografia - kartkówka, klasa 4 DRAFT.

wg Epolski.. ⇒ wszystkie testy.. Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Polski Ortografia.. Każdy trzecioklasista, który korzysta z naszej aplikacji po wypełnieniu dyktanda ma możliwość ocenienia go w skali od 1 do 5 gwiazdek.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Ortografia.Wesoła ortografia z "ó" i "u" Udostępnij Udostępnij wg Monika240285.. Koło .2 Zapamiętaj!. Nieco pracy przed Tobą, ale na pewno się opłaci.. Odszukujemy zmiękczenia w słowach, wstawiamy brakujące litery.. Chcemy, aby poza sprawdzaniem umiejętności ortograficznych, nasze dyktanda rozwijały dzieci na inne sposoby - stąd w naszej aplikacji można znaleźć dyktanda dla klasy 2 takie jak: "Nie każdy pies jest przyjazny!. ⇒ dyktanda dla klas 1-3.. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando.. Klasyfikacja błędów językowych.. Podziel się wynikiem w komentarzu!. Dobieramy właściwe podpisy do obrazków.. ⇒ wszystkie testy.. Rozwiązujemy łamigłówkę sylabową, uzupełniamy zdania nazwami rysunków.Play this game to review Education.. Polub.. Klasa 5 Polski.. wg Sylwia2311.. Ą i Ę - zasady pisowni.. Części mowy nieodmienne - opis, przykłady.. ⇒ dyktanda dla klas 4-6.Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda.. "Ó" piszemy wtedy, gdy w innych formach danego wyrazu lub w wyrazach pokrewnych wymienia się na o, e, a. Dopisz wyrazy według wzoru i zaznacz wymianę "ó"Klasa 4 Ortografia Polski..

Jesteś prawdziwym mistrzem ortografii!

⇒ dyktanda dla klas 4-6.Dyktanda.net - wyrazówka nr 1 z rz i ż, test ortograficzny rz i ż - ortografia online.. Ten wynik nie pozwala na zaliczenie dyktanda.Zasady pisowni ó i u, rz i ż oraz ch, h. Zasady pisowni ó i u, rz i ż oraz ch, h., test z ortografii Test dla klas IV - VIDyktando - klasa II - z ó I u.. Zasady pisowni.. Rz - Ż.ZMIĘKCZENIA - Ćwiczenia do wydruku.. Samogłoski - ogólna charakterystyka.ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Zawiera nieodpowiednie treści?. w oparciu o przeczytany tekst.. Więcej.. Rzeczownik odpowiada na pytania: Wysiłek z pewnością zaprocentuje.. Dyktando - klasa 2 z RZ i Ż .. Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.. ⇒ wszystkie testy.. Udostępnij.. tomczak_07300.. Wyślij zgłoszenie .Najlepsze dyktanda dla 3 klasy szkoły podstawowej.. a) wybrzeże Morza Kaspijskiego b) wybrzeże Morza Martwego c) wybrzeże Morza Czarnego 2) Co to jest monsun?. Skomentuj.. wg Agnieszka13.. Błędy gramatyczne.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando..

⇒ dyktanda dla klas 4-6.Test z ortografii!

.Wstaw odpowiednią literę w wyrazie.. Błędy fleksyjne.. Czasownik, rzeczownik, przymiotnik, przysłówek Sortowanie według grup.. Osadź.. ", "Krajobrazy Polski" i wiele innych.ortografia ó, u • pliki użytkownika atorat przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • labirynt.jpg, dla babci u czy ó.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dyktando - klasa V - z .. Powinieneś obowiązkowo powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando.. Zasady pisowni wyrazów z "ó" i "u" na podstawie "Ortograffiti" Połącz w pary.Ortografia RZ i Ż Sortowanie według grup.. Ortografia - kartkówka, klasa 4 DRAFT.. Quiz w Poczekalni.. 0% average accuracy.Klasa 6 Ortografia Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'klasa 6 ortografia': 10000+ Ćwiczenia w pisowni wyrazów z ą, ę, om, on, em, en Znajdź słowo.. Klasa 6 Ortografia Polski.. 117 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Klasa 4 Klasa 5 Polski Ortografia.. Klasa 4 Klasa 5 Język polski.. ⇒ dyktanda dla klas 1-3.. Edytuj elementy.. Polecamy powtórzyć zasady ortograficzne, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować jeszcze raz uzupełnić dyktando..

KLASA 4: "Mikołajek" - test 1 graj dalej lub zamknijAzja-kartkówka 8 klasa - Test.

Ó i U - zasady pisowni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt