Sprawdzian z książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

To dłuższy utwór narracyjny, w którym występuje wiele wątków i wielu bohaterów, pojawiają się także liczne dialogi i opisy.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złNet Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Ciągle nie może przejść do następnej klasy.Felix net i nika Księgarnia - porównanie cen w sklepach internetowych.. Klasa 6 Polski.Książka Rafała Kosika Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Jego pasją jest informatyka.. Rozwiąż test!19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Test składa się z 12 pytań..

Sprawdź swoją wiedzę z książki "Felix , Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi " "O rety!

Chłopak o niskim ilorazie inteligencji, za to arogancki i silny.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. W książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ukradli Felixowi dziesięć złotych na początku roku szkolnego.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 .W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Klasa 6 Polski./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1..

Świetne sprawdzenie wiedzy przed sprawdzianem z tej książki.

Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.Postacie tytułowe Felix Polon.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. Na wieść o zwolnieniu z pracy stróża, Sylwestra (widział duchy) postanowili interweniować w jego sprawie u dyrektora szkoły.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. poleca 82 % .. ponieważ miała w swoim domowym księgozbiorze książkę o tej tematyce.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Przygody ukazane w książce Rafała Kosika to fikcja literacka.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z części 1-2, czyli .. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Marcel - uczeń kl. trzeciej "b".. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .

Lubi żarty i ironie.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. 2009-05-31 13:23:27Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi w formie ebooka to książka autorstwa Rafała Kosika wydana w 2004 r. Jest to pierwsza powieść serii Felix, Net i Nika, która jako saga science-fiction została doceniona przez nastoletnich czytelników w Polsce, a opis przygód trójki przyjaciół stał się nawet częścią spisu lektur do szkoły podstawowej.Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).

Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Tom 1 - Rafał Kosik , Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwaFelix Net I Nika najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. Polecamy Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Razem z Rubenem, który przestał być jego kolegą w trzeciej części, był postrachem szkoły.. Warto się sprawdzić.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt