Moje wakacje były udane po niemiecku

Pobierz

Kinia10203045.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Brzegi wyspy nie zachęcały turystów do spędzania na nich wolnego czasu, bo było tam zaledwie kilka metrów piaszczystej plaży.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Leżałem na słońcu i opalałem się chętnie.. Mieszkaliśmy we wspaniałym hotelu niedaleko morza.Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Co znaczy i jak powiedzieć "udany" po niemiecku?. Spędziłem 2 miesiące z rodziną i przyjaciółmi.. Jechaliśmy do tego pięknego miasta samochodem.. ZA CIEBIE nikt tu nie będzie lekcji odrabiać, to niezgodne z regulaminem.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa udawać w słowniku online PONS!. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. W tym roku swoje wakacje spędziłam nad Bałtykiem.. Mieszkaliśmy w domu wczasowym w centrum miasteczka.. poleca 71 % .. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.Wypracowania - "Moje wakacje" - po polsku i po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Pojawili się na nim kanclerz Austrii Sebastian Kurz, liderka białoruskiej opozycji Swietłana Cichanouska oraz przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk..

Moje wakacje były udane.

Mam PrzeOgromną Prośbę !. Podobne pytania.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Każdy ma inną koncepcję na wypoczynek.. W sierpniu pojechałam na chorwacje z rodzicami.. - Chętnie pojadę tam w przyszłym roku.Przykładowy opis wakacji po niemiecku.. Do morza było zaledwie kilkaset metrów.. Wakacje były udane.. Czy masz udane wakacje?. Najlepiej przet" Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Były polski premier po niemiecku pogratulował partii osiągnięć na arenie międzynarodowej.Opis kolegi po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis koleżanki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Inne opisy.. Nie były one nudne, ale i nie wyróżniają się od poprzednich.. Budowałem zamki z piasku i zarezerwowałem pokój z widokiem na morze.. Codziennie pływałem i czytałem moją ulubioną sagę książek: harry potter.. Na początku lipca wyjechałem z rodzicami i siostrą nad morze do Międzywodzia koło Dziwnowa.. Ponadto w tym przypadku przymiotników nie rozdzielamy przecinkiem.. podczas nich mogłem dobrze wypocząć i przygotować .Moje ostatnie wakacje były najlepszymi do tej pory (najlepszymi w moim życiu) ponieważ spędziłam cały ten czas z moją rodziną i 2 najlepszy koleżankami nad polskim morzem w Sopocie.. 2011-09-08 20:28:29 .Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Wakacje były bardzo udane - na niemiecki , umie ktoś ?Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego..

Moje wakacje były udane.Kinia10203045.

Jak to powiedzieć po niemiecku?. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.Napisz co robiłaś przez wakacje po niemiecku.. Podróż była bardzo długa, ale mi się podobała.. a .Jak napisać po niemiecku wakacje były udane ?. Widziałam zachód słońca.. Potrzebuję ok 30 zdań po niemiecku a czasie przeszłym Perfekt , opis moich wakacji !. Czasami robiliśmy grilla.. Zobaczyłem wiele pięknych miejsc przez ten czas.DjWrobel27.. 0 ocen | na tak 0%.. Przykłady użycia - "udany" po niemiecku.. Ale za to łatwo było tam o samotność.Zadanie: 10 zdan po niemiecku otym jak spendzilem wakacje u babci Rozwiązanie: in den sommerferien habe ich bei meiner grobmutter gewesen ich habe dort mich sehr gut Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Najlepiej przet: Moje wakacje byly super.Większość czasu spędziłem w domu jeździłem na rowerze i motorze, spotykałem się z przyjaciółmi,grałem w piłkę,Dwa tygodnie spędziłem w Grecji dokładnie w Atenach,dużo zwiedzałem i często .Napisac opowiadanie po niemiecku gdzie byłam na wakacjach.. Mamy odpowiedzi na 234 657 pytan!. 0 0 Odpowiedz.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy..

- Moje wakacje były udane.

Poznałam nowych znajomych .. Te wakacje były bardzo udane.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa udany w słowniku online PONS!. pytanie:Życzenia noworoczne po niemiecku (Neujahrswünsche) Dzień dobry!. Jezdzilam z kolezankami nad Wisłe.. Smarowałem się kremem do opalania i wdychałem morskie powietrze.. Pojechałam tam z całą rodziną i przebywałam od 10.07 do 30.07.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Gdy pogoda była ładna jezdziłem rowerem ze znajomymi nad rzekę.. Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu.. W kazda sobote chodziłem z kolegami na mecze piłki noznej.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. oglądaliśmy telewizję i czytaliśmy książki.. Niemcy są wyjątkowym narodem, który masowo wyjeżdża na wakacje.. - Szczęśliwego .Meine sommerferiwn waren ist tool.. Dużo czasu spędziłem z rodziną w Bułgari.. Moje wakacje były udane.. Jeździłam konno po plazy.. Uważam, że moje wakacje były wspaniałe.. Często pływałam w morzu Ułóż zdania w czasie przeszłym Perfekt?.

Moje wakacje były supwer.

Byłam tez z dziadkami na Słowacji.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Wakacje są tam w ruchomym czasie, żeby było mniej korków na drogach i autostradach.Problemem było jednak to, że trzeba było udać si .. 2010-09-04 10:40:24Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa wakacje w słowniku online PONS!. 2011-07-30 18:27:49; Miałeś udane wakacje?. Chodzilam na spacery, jezdzilam na rolkach i rowerze.. Napisano 17-07-2020 04:14:33, przez zadane.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Znajdz odpowiedz: .. Moje wakacje po niemiecku.. Większą część wybrzeża stanowiły skalne klify, żwir i kamienie.. Było super, plywalam w morzu i zwiedzałam miasta i kupowałam pamiątki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt