Test w pustyni i w puszczy klasa 5

Pobierz

Dobrym zrodlem testow jest portal Quizme.pl, a szczegolnie ich dzial Testy z lektur , z ktorego pochodzi wiele z ponizszych znalezisk.Klasa 6 Historia.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .klasa 5 Lektury obowiązkowe "W pustyni i w puszczy" - test 2.. Wyślij zgłoszenie .16.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - streszczenie szczegółowe - Ola (fibi24 {at} o2) Lektury do klasy 5 szkoły podstawowej Książki - do kl. V. by .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. :) fajne i przydatne tylko szkoda że gdy dojdziesz już daleko i przegrasz to pojawiająsię te same pytania.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 5.0 / 5 (1 glos)"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imie i nazwisko I. Stas wybral sie do Lindego dopiero nastepnego dnia w poludnie, musial bowiem odespac noc poprzednia.Rozwiaz test!Plik SPRAWDZIAN Z TRESCI LEKTURY pdf na koncie uzytkownika megi122 folder TESTY I MATERIAY W pustyni i w puszczy Data dodania: 25 sty 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnieniaWasze komentarze: Administrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne..

W pustyni i w puszczy.

Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdz swoja wiedze z tej ksiazki!. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Martix21 5 lat temu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy.. Plan wydarzeń W pustyni i w puszczy Ustawianie w kolejności.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Brakuje odpowiedzi.. Życzę miłego rozwiązywania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test, który w sposób szybki i sprawny sprawdzi znajomość lektury u ucznia V klasy szkoły podstawowej..

W pustynii i w puszczy.

Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Skomentuj.. Klasa 6 Polski.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8143 razy Średnia ocena:Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Jest on jednym z dyrektorów kompanii Kanału Sueskiego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. ( imię i nazwisko) "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURYKto jest autorem powieści ,, W pustyni i w puszczy? ''. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

W pustyni i w puszczy Koło fortuny.

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. wg Aneta62.Witaj na stronie Quizz.pl.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. W którym rożdziale albo stronie jest napisane że Staś i Nell wzieli .Test w pustyni i w puszczy klasa 5 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. ;) Ten test nie ma sensu i tam jakieś zboczone dzieci krzyczą.. Przyrodniczy projekt edukacyjny "W pustyni i w .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy".. Zawiera nieodpowiednie treści?. W pustyni i w puszczy Sienkiewicz Henryk, 2009, Skrzat Temperatury sięgające 70°, brak wody, palące promienie słońca na pustyni; dzikie zwierzęta.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Sprawdź .. "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3 "Chłopcy z Placu Broni" - test 1 .Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Inne tryby testu.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Załóż własny blog!puszczy, cz. 3.. W pustyni i w puszczy - bohaterowie Połącz w pary.. Nel jest córką Anglika, pana Rawlisona.. -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.UZUPENIAJACE klasa 4-6. obowiazkowo dwie w kazdym roku szkolnym.Lektury..

Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - - Test.

Zaznacz, aby zobaczyć wynik.W pustyni i w puszczy TEST.. W pustyni i w puszczy.. wg Buszaania.. Test z lektury ,, W pustyni i w puszczy '' DRAFT.. to jest test dla ucznie 5-tej klasyW pustyni i w puszczy.. Poznaj swój wynik.. Część 1Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak mieli na imię główni bohaterowie ?. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Inne tryby testu.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.. Rozwiąż test.. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Władysław Tarkowski, ojciec Stasia, także pracuje przy budowie Kanału, jest inżynierem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt