Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom oraz ich podpisom następnie wykonaj polecenia

Pobierz

2012-11-19 16:48:32 Wykonaj polecenia na podstawie ilustracji 2016-09-12 17:22:51Przyjrzyj się uważnie rysunkom, przedsta-wiającym podróże Guliwera, a następnie wykonaj polecenia i odpowiedz na pyta-nia zamieszczone ob-ok rysunków.. 2 Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. Następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.. 2010-10-25 16:16:58; Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiami i wykonaj polecenia 2017-11-05 11:42:362. b) Wpisz w odpowiednich strefach krajobrazowych na schemacie nazwy miejsc, które są wymienione w zadaniu 1.Przyjrzyj się ilustracji.. Następnie wykonaj polecenia.. str 133.Przyjrzyj się uważnie kopii obrazku Jana Matejki Jan Kochanowski nad zwłokami Urszulki, a następnie w kilku zdaniach napisz, w jaki sposób malarz nawiązuje do trenów Jana Kochanowskiego.. a Uzupełnij tabelę.. pytanie zadane 14 marca 2013 w Zadania domowe przez użytkownika niezalogowany.. 2014-10-11 18:33:24 Przyjrzyj się rysunkowi przedstawiającemu plan katedry w Chartres.Przyjrzyj sie ilustracji przedstawiajacej francuski znaczek pocztowy i wykonaj polecenia.. 2011-10-26 18:24:36Materiał zawiera: scenariusz lekcji dla nauczyciela; cele w języku ucznia; podział treści na podrozdziały: kolaż - wyjaśnienie pojęcia "kolaż", wyjaśnienie na czym polega technika; popularność kolażu - w twórczości kubistów (Picasso, Braque); inspiracje do wykonania prac - zawiera opis oraz 7 ilustracji prezentujących etapy tworzenia kolażu; Obraz Ireneusza Kopacza .4. Przyjrzyj się fotografii..

Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom oraz ich podpisom.

0-2 p. a) Napisz, co przedstawia fotografia.. Obok schematu wykonaj legendę.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji i wykonaj polecenia.. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. b) Napisz, który władca wzniósł przedstawioną .Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracją:parowiec,kolej,latarnie elektryczne.Napisz w jaki sposób ułatwiły one życie ludzi w XIX wieku.. Następnie.. Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom oraz ich podpisom.. Ilustracja przedstawia plan 1. walk na Pradze.. b) Otocz kołem nazwę państwa, z którym Kazimierz Wielki utrzymywał dobre stosunki.. 0-4 p. a) Napisz, w jakich miejscach Słowianie budowali swoje grody.. Przedstawiona na zdjęciu budowla to A. meczet Kaaba w Mekce.. Źródło: T. Maresz, K. Juszczyk, Historia w źródłach - nie tylko pisanych, Czasy nowożytne, Toruń 2004, s.96.. b) Podkreśl pseudonim harcerza, którego uwolnienie przeszło do historii jako akcja pod Arsenałem.. Następnie wykonaj polecenia.. a) Zaznacz na osi czasu daty podanych wydarzeń.Na kartce z bloku A4 wykonaj polecenia z zadania 2.. 4. bitwy pod Grochowem.. b) Wyjaśnij, z jaką postacią historyczną związany jest przedstawiony przedmiot.. Pasjonuje mnie także sztuka oraz narciarstwo.Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom..

2019-11-21 19:30:27Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii następnie wykonaj.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj.4.. 2019-11-21 19:30:27; przyjrzyj się uważnie zamieszczonej ilustracji a następnie opisz ją za pomocą 4 zdań pojedynczych.. a) Podkreśl właściwe dokończenie zdania.. Odpowiedz z jakich źródeł uzyskują dochody osoby , przedstawione na zdjęciach.. W swoim życiu staram się żyć według maksymy "plus ratio quam vis", czyli "więcej znaczy wiedza niż siła".. Cechy Muchomor sromotnikowy Gołąbek zielonawy Czubajka kania Gąska .6 Przyjrzyj się fotografii.. Zaznacz literę "P" przy zdaniach praw-dziwych, a "F" - przy fałszywych.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji, a następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia - wyszukiwanie .. Na podstawie podręcznika oraz atlasu geograficznego wykonaj polecenia.. 3. szturmu na Warszawę.. c) Podkreśl nazwy państw zagrażających Polsce.. Klasa V DZIEŃ DOBRY OSTATNI PIASTOWIE NA HISTORIO TRONIE POLSKI ZESZYT ĆWICZEŃ DO HISTORII Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj polecenia..

przyjrzyj sie rysunkom przedstawiajacym godla i wykonaj polecenia.14.

klasa 4 zadanie 9 strona 34 Proszę o szybką odpowiedź daje naj zdj w załącznikuPrzyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia.. Wykonaj polecenia na podstawie ilustracji z podręcznika (s. 111).. c) Określ, jaki kształt mogły mieć słowiańskie grody.. Podręcznik do WOSA DZIŚ I JUTRO dla kl. 1 gimnazjum .. 4 Zadanie.. b)Wymień, jakie części ciała były chronione przez uzbrojenie ukazanej postaci.. Historyk z zamiłowania oraz z zawodu.. B. Podaj datę wydarzenia przedstawionego na ilustracji.Przyjrzyj się poniższej mapie i wykonaj polecenia.. Zadanie premium.. Wykonaj polecenia na podstawie ilustracji z podręcznika (s. 111).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.. 2. bitwy pod Wawrem.. wykorzystaj związki utworzone z podanych wyrazów 2015-09-22 19:30:33; Przyjrzyj się ilustracji.Następnie wykonaj polecenia.. a) Zamaluj na schemacie różnymi kolorami strefy krajobrazowe wymienione w tabeli w zadaniu 1. Podaj nazwę stylu architektonicznego, w którym wybudowano budowlę zamieszczoną4 Przyjrzyj się zdjęciom muchomora sromotnikowego oraz trzech najczęściej mylo-nych z nim grzybów jadalnych, zamieszczonym na s. 126 podręcznika..

2011-09-12 17:17:16 Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia .

c) Otocz ramką pseudonim harcerza, którego .Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.Następnie wykonaj polecenia a)wyjaśnij jaką rolę odgrywał w państwie Bolesława Chrobrego woj przedstawiony na fotografii.. Z entuzjazmem czytam publikacje poświęcone starożytności oraz średniowieczu.. b) Wyjaśnij, w jaki sposób powstawał wał.. Obok schematu wykonaj legendę.. Alek Rudy Zośka a) Zapisz pod każdym ze zdjęć prawdziwe imię i nazwisko uwiecznionej na nim postaci.. 2011-10-16 09:56:02 Przyjrzyj sie XIX-wiecznej karykaturze i wykonaj polecenia .. Od kilku lat wiążę swoje życie zawodowe z historią.. 2.Wyjaśnij na czym polega różnica w sposobie uzyskiwania dochodów przez osoby ukazane na fotografii3.. Na podstawie ilustracji wykonano następujące polecenia: pokaż więcej.. Na zamieszczonym obrazie przedstawiono bitwę podNastępnie wykonaj polecenia.. b) Podkreśl pseudonim harcerza, którego uwolnienie przeszło do historii jako akcja pod Arsenałem.Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiami i wykonaj polecenia 2017-11-05 11:42:36 Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie wykonaj polecenia .. Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom oraz ich podpisem następnie wykonaj polecenia 1 Zobacz odpowiedź simon5005 simon5005 Odpowiedź w załączniku.. Następnie wykonaj polecenia.. 8 Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe, czy fałszywe.. oraz osoby z fotografii 1 i 2.. Źródło: Rożek M., W cieniu katedr i zamków, Dzieje narodu i państwa polskiego, Kraków 1988, s.14.. Przykładowe odpowiedzi uczestników konkursu: A) Guliwer trafił do Lilliputu (Liliputu) jako rozbitek po tym, jak okręt "Antylopa", na któ-Przyjrzyj się fotografiom i wykonaj polecenia.. Wpisz charakterystyczne cechy budowy wymienionych gatunków grzybów.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 8.4.2015 (17:52) - przydatność: 67% - głosów: 3Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom, a następnie wykonaj polecenia.. (Będzie również oceniana staranność wykonanej pracy.). gimnazjum; geografia; 0 głosów.. 5 Zadanie.. B. kaplica Karola Wielkiego w Akwizgranie.. 1 odpowiedź.. Następnie wykonaj polecenia.. a) Wpisz nazwy państw sąsiadujących z Polską.. Na podstawie: T. Łepkowski, Powstanie Listopadowe, Dziej Narodu i państwa polskiego, Warszawa 1987, s.62..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt